בית הספר Genius פסיכומטרי הוקם על ידי מייסדי ומנהלי הקורס הפסיכומטרי של יואל גבע, וכל המורים המלמדים בו הם מקצועני-על, בעלי ותק של עשרות שנים בהוראת פסיכומטרי, המתמחים בליווי התלמיד והבאתו יד ביד אל ההישג המיוחל.

young-student-male-pointing-aside-with-h

קורס הדגל של ג'יניוס פסיכומטרי – Med.Genius – פונה לאוכלוסייה של תלמידים רציניים ושאפתניים, שנבחנו בבחינה הפסיכומטרית, אך לא הצליחו להגיע לציון הגבוה שלו הם זקוקים לשם קבלה לרפואה, לתוכניות מצטיינים ולפקולטות מבוקשות.

אם אתם נמנים על קבוצת תלמידים זו, הרי שאינכם זקוקים לשמוע שוב מורה המלמד מההתחלה את כל החומר לבחינה, להשתעמם ולבזבז זמן בלימוד חוזר של היסודות והבסיס. עם זאת, גם קורס מקוצר, מזורז ושטחי לא יוביל אתכם ליעד הנכסף.

ב- Genius תלמדו באופן מעמיק ויסודי, תתרגלו שאלות מאתגרות, ותלמדו דרכי פתרון יעילות וזריזות, הדורשות הבנה עמוקה. המורים המומחים והמנוסים של Genius יאבחנו את נקודות החולשה הספציפיות שלכם, וייתנו להן מענה ממוקד.

קורסי הפסיכומטרי הרגילים מתבססים על למידה פאסיבית, שבה המורה עומד ומדבר והתלמידים מקשיבים.

 

מחקרים רבים בעולם הוכיחו שבלמידה אקטיבית הלומד זוכר יותר ומבין יותר מאשר בלמידה פאסיבית. לכן הלמידה ב- Genius היא למידה אקטיבית יותר.

teenager-student-girl-yellow-wall-pointi
smiling-brunette-woman-shirt-reading-boo

מחקרים רבים בעולם הוכיחו שהגורם המשפיע ביותר על הצלחת תלמידים הוא מתן משוב מלמד בזמן אמת. אלא שבלמידה פאסיבית בכיתות גדולות לא ניתן כמעט לתת משוב לתלמידים.

 

למעשה, בקורסים הרגילים התלמידים נותנים לעצמם משוב בבית, מתוך קריאת הסברים או צפייה בסרטוני פתרון.

 

ב- Genius התלמידים מקבלים משוב מלמד בזמן אמת על דרכי הפתרון שבחרו, בסדנאות ליטוש של למידה פעילה בקבוצות קטנות.

על מנת לקבל ציונים גבוהים במיוחד, אין די בהבנת החומר עצמו. יש צורך להגיע לבחינה במצב מנטלי המאפשר ביצועים אופטימליים. כמו שספורטאים אולימפיים מעסיקים מאמן מנטלי, כך גם מצטייני הפסיכומטרי זקוקים למאמן מנטלי, מנטור.

 

המורים ב- ג׳יניוס משמשים גם כמאמנים מנטליים של

התלמידים, ומטרתם להעניק להם מנטורינג שיסייע להם לגייס מוטיבציה ללמידה, לארגן את זמן הלמידה, להתמודד עם חרדות, עם שחיקה ועם תסכולים, להתגבר על מכשולים, לצבור ביטחון עצמי, ובסופו של דבר להגיע לבחינה במצב מנטלי אופטימלי.

קורס הדגל של Genius פסיכומטרי – Med.Genius – הוא הקורס המושלם לתלמידים רציניים ומנוסים, הזקוקים לציונים גבוהים מאוד.

young-student-man-holding-books-celebrat